Životopisy Rodericka Gordona a Briana Williamse!

16. března 2010 v 20:05 | Christine |  Roderick G. a Brian W.
Roderick Gordon a Brian Williams

Roderick Gordon a Brian Williams

Pohlaví: Muži
Životy: ---, ---
Národnosti: Anglické
Oddělovač (Malý)
Píše se o nich v knize:
Roderick a Brian se potkali na univerzitě v Londýně, ale každý se pak věnoval něčemu jinému, jeden je investiční bankéř, druhý umělec Dohromady se dali, když byl finančník Gordon propuštěn pro nadbytečnost. Napsali společně příběhy o světě pod zemí, Gordon prodal dům a veškeré úsilí, naděje a hotovost vložili do nádherného díla své fantazie. O jejich úspěchu se doslechl jejich nynější britský nakladatel Barry Cunnigham a vznikla nové a rozšířené dobrodružství. Tak se zrodil Ztracený svět v PODZEMÍ.
Oddělovač (Velký)
Zkrácený životopis Rodericka:
Narodil a poté i vyrostl v Londýně. Studoval biologii v rodné zemi a místo studia trávil většinu svého času se svým budoucím přítelem a zároveň také kolegou Brianem Williamsem. Pracoval jako úředník (V londýnské finanční čtvrti CITY!). Během roku 2001 byl propuštěn, jelikož se místo financím věnoval fantazii ... . Má známé a slavné předky, ať už jako básníky, nebo spisovatele (Např.: R. D. Blackmore, Philip Doddridge, Mathew Arnold, či dokonce excentričtí paleontology Williama a Franka Bucklandovi). Přestěhoval se i s rodinou do hrabství Norfolk!
Oddělovač (Velký)
Zkrácený životopis Briana:
Zambie, zde se odehrálo jeho dětství, dokud se společně se svojí rodinou nepřestěhoval do Liverpoolu (V sedmdesátých letech). Měl tři hlavní koníčky, kterým se věnoval: 1) Amatérský box, 2) Experimentální umění, 3) Automobilové honičky. Nastoupil na uměleckou školu The Slade School of Fine Arts, na začátku osmdesátých let. Po absolutoriu se dál věnoval malířství, psaní i filmu, a to jako režisér i jako herec. Nyní žije se svým (neviditelným) psem v londýnské čtvrti Hackney.
Oddělovač (Velký)
Poznámka: Podle mých dosavadních informacích, zatím nejsou žádné filmy podle těchto knih natočeny!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.