Pravidla pro posílání vašich povídek/knížek ...!

5. března 2010 v 14:00 | Christine
Pokud chcete zaslat nějakou povídku, nebo příběh, či dokonce alespoň jednu kapitolu knihy pošlete ji na tento email: Christine.blog@email.cz
Pokud chcete, aby Vám váš článek někdo zhodnotil, přečetl si ho ..., tak se na mě můžete obrátit. Pošlete mi Váš článek (TZN.: příběh ...) na můj "pracovní" email. Článek Vám zde ráda zveřejním! Předem upozorňuji, že by v článku neměli být pravopisné chyby, i když se je budu snažit opravit☻.
!!! I tato rubrika obsahuje nějaká pravidla, i když jich zase není tolik, je dobré si je přečíst. Jistě nechceme, aby jste měli vy, či já nějaké zbytečné problémy s autorskými právy! Pokud však uvidím, že si je někdo stáhl a ještě k tomu pod svým jménem ... budete mít problém !!!

- Články jsou zde volně ke čtení!
- Nekraďte články (Příběhy ...)!
- Vždy budu u článku uvádět autora a další informace ohledně článku (Rok výroby ...)!
- Články z tohoto blogu si prosím ani nestahujte do svého počítače, stejně je to zbytečné, nikdo je odsud nesmaže (Pokud si to autor díla nebude přát)!
- Články nesmíte nijak upravovat!
Jak mi poslat článek (Příběh, knihu ...)

1. Ze všeho nejdřív ho musíte mít napsaný ve Wordu
Do předmětu napište:
- Do předmětu napište jméno díla ...
Do přílohy poté přidejte:
- Váš článek (TZN.: příběh ...) - napsaný ve Wordu. Musí obsahovat název díla, autora, rok výroby díla (Např.: r.2006) ...!
Do e-mailu poté napište:
- Adresu vašeho blogu, abych věděla kam Vás případně kontaktovat ...! Vaše ikona bude v článku, který zveřejním!
- Co je vaše dílo jestli příběh/povídka/část knihy, či celá kniha ...!
- A jestli se jedná o kapitolovou, či jednorázovou ...!
- Pokud by jste měli nějaké připomínky, či by jste chtěli něco přidat k článku ... můžete to do emailu připsat!

2. Do 24 hodin by Vám poté měl zpětně přijít email se správou, že jsem Váš příběh (Povídku...) obdržela a datum, kdy Vaše dílo zveřejním!

Byla bych ráda, kdyby jste si i vy (TZN.: ti co chtějí, abych jim zveřejnila článek ...), aby si přidali mou ikonu na svůj blog! Jde o to, aby měl vyšší návštěvnost a mohlo si Váš článek přečíst více lidí!

Nyní máte vše!
Poznámka: Pokud máte jakýkoliv problém z odesláním článku. Ihned se na mě můžete obrátit a já Vám ráda pomůžu☺! Na email Christine.blog@email.cz můžete kdykoliv napsat Váš problém (Do 24-48 hodin bych Vám měla odepsat)!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.