Pravidla

6. března 2010 v 10:47 | Christine

V tomto článku není moc pravidel, jelikož stejně jsou pravidla napsaná k jednotlivým rubrikám! Je to tak u rubriky: Grafika a Vaše knihy! Tam naleznete také pravidla ..., takže by bylo dobré, kdyby jste si je přečetli.
!!! Zde naleznete pár pravidel, které by jste si měli přečíst! Nikoho do toho nutit nemůžu, ale pokud je neuposlechnete a porušíte, například zkopírujete články na svůj blog ... tak Vás hned nahlásím ...!!! Na tomto blogu (Podotýkám CELÉM) platí autorská práva, veškeré články píšu sama, výjimkou rubriky Vaše knihy, kde je autorem někdo jiný, ten ovšem si jistě chce taky aut. práva, takže je nesmíte zkopírovat! Já tma autora díla vždy napíšu a dám tam na něj i kontakt (V podobě emailu, ikony, či něčeho jiného), aby jste se mohli ujistit, že jsem to nezkopírovala (Dělám to kvůli některým loudilům, kteří hledají chybičky a chtějí si vše ověřit...) !!!

- Články jsou zde volně ke čtení!
- Nekraďte články (Příběhy ...), ani je nekopírujte ...!
- Platí pro veškeré články autorská práva!
- Články z tohoto blogu si prosím ani nestahujte do svého počítače, stejně je to zbytečné, nikdo je odsud nesmaže!
- Nepište prosím vulgárně, pokud se Vám nějaký článek nelíbí, tak ho prostě nečtěte ...!
Toto jsou všechna pravidla. Jak jste si mohli všimnout není jich zas tolik! A je lepší si je přečíst a předejít, tak problémům ...! Pokud si chcete nastavit některý layout, tak si tam přečtěte pravidla, to platí i pro knihy, příběhy ...!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.