Knihy od Christophera Paoliniho?

18. března 2010 v 22:23 | Christine |  Christopher Paolini

Proč jsem knihy od Christophera Paoliniho hodnotila takto?

Hodnocení!
Hodnocení!

Pět hvězdiček dostala kniha Eragon, za perfektní zpracování, děj, postavy, vyjádření, užití slov ...! Velice se mi líbila hlavní postava, měla za nejlepšího přítele draka, spíše dračici! Byl to skvělí nápad a provedení. Stejně dobře (Tedy pěti hvězdičkami) hodnotím knihu, od méně známého spisovatele, který ztvárnil: Eragon kniha o filmu! Je to skvělá knížka, ve které se podíváte na kostýmy, jak to vypadá při natáčení, kulisy, podle čeho vybírali hlavní postavy, mezitím Vám do toho píší poznámky samotní herci ..., toto zpracování i graficky se mi velice líbí a hodnotím jen kladně.
Tři hvězdičky uděluji pokračování knihy Eragon a to Eldestu a Brisingru, tyto knihy mě příliš nenadchli a dá se říci, že mě autor malinko zklamal. Děj se zbytečně moc zamotává, mnoho lidí přiznalo, že se v něm průběžně ztrácelo ..., možná to neměl Christopher tolik protahovat ..., knihy jsem dočetla, ale nemůžu říci, že by mě nějak významně nedchli jako dvě knihy předešlé!
Myslím si, že tato literatura není vhodná pro ty nejmenší - podle mě by jí ani nepochopili a myslím, že by je ani nenadchla!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se Vám knihy od Ch. Paoliniho?

Ano
Ne

Komentáře

1 Sasanka Sasanka | Web | 23. března 2010 v 16:47 | Reagovat

Ehm.-.. četla jsem Eragona. A nebyla jsem nadšená. Přečetla jsem to s chutí, ale pochybuju, že bych se ke knížce ještě vrátila. Harryho Pottera jsem četla aspoň čtyřikrát, některé knížky i víckrát. A nikdy mě nepřestanou bavit. O Eragonovi to říct nemůžu. Myslím, že je na knížce hodně vidět Paoliniho nízký věk. Napsal to, když mu bylo nějakých ..náct. A je to poznat, jeho psaní není dospělé a dozrálé. Možná měl v patnácti napsat nějakou povídku a na svůj bestseller si chvilku počkat. Eldesta ani Brisingra jsem nečetla, možná si je přečtu, ale až budu mít čas. Až dočtu Anitu Blakeovou (čeká mě ještě deset knížek a některé z nich seženu asi jen anglicky...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.